logo Boom City Live

Boom City Live

Pragmatic Play

🎰 Datum vydání27. červenec 2022
🤖 PoskytovatelPragmatic Play
💰 Minimální sázka0,1 €
💸 Maximální sázka3 000 €
Max. multiplikátor 20000 x
💎 Volatilitou Vysoká
📈 RTP 96.27%

Boom City Live

Specialisté na kasina z herni-automaty-zdarma s potěšením představují nový koncept live her, který společnost Pragmatic Play spustila v červenci 2022. Boom City skutečně udeřilo na trh jako bomba! Tuto live kostkovou hru nyní nabízejí naprosto všechna online kasina ve spolupráci s vydavatelem. Objevte nyní všechna její tajemství.

Co je Boom City Live?

Je jasné, že Boom City je jedním z vlajkových titulů společnosti Pragmatic Live. Hra byla vydána v červenci 2022 ve všech kasinech, která toto studio nabízejí, a zdá se, že jde o mix kostkové a deskové hry. Uprostřed televizní show s profesionální moderátorkou se pustíte do jedinečného konceptu hry v kostky. A samozřejmě je to všechno živě! Jedná se o hru pro více hráčů, kde si všichni účastníci mohou vsadit na svou stranu, zatímco čekají na začátek každé hry. Vezměte prosím na vědomí, že hra Boom City je k dispozici pouze v placeném režimu.

Hra je velmi jednoduchá: stačí uzavřít sázku a pak se nechat unášet různými tahy a animacemi ve hře Boom City. Čeká vás mřížka 6x6 políček, z nichž každé má symbol (x1, x2, x5, Dice Battle, Lucky Drop, Boom or Bust, a nebo Cross), který spustí okamžitou výhru nebo spustí bonusový režim. Výherní čtverec se určuje hodem dvěma kostkami a na základě čísel se určí výherní čtverec.

Hra Boom City od Pragmatic Live je nejen jednou z nejjednodušších živých her, ale také jednou z nejkomplexnějších. Zúčastnění hráči mohou vyhrát až 500 000 € a svůj vklad vynásobit 20 000 €. Koncept, který je nejen inovativní, ale také velmi zajímavý z hlediska svého potenciálu. Pragmatic Play není jedním z největších světových studií pro nic za nic. Udělejte si nyní čas a objevte s námi tento titul.

Spustit Boom City od Pragmatic Live

Než začnete hrát hru Boom City, rádi bychom vám vysvětlili všechny kroky, které jsou s ní spojené. Díky práci specialistů herni-automaty byste měli být schopni začít hrát Boom City Live za těch nejlepších možných podmínek!

Spuštění hry Boom City

Prvním krokem je samozřejmě otevření hráčského účtu v některém z kasin, které nabízí tituly Pragmatic Live a má tedy ve své sbírce i Boom City. Abyste našli to nejlepší, doporučujeme vám projít si výběr našich odborníků, který spojuje všechny největší výhody pro užívání si živých her.

📌 Spusťte hru Boom City Live:

 • Zaregistrujte se v kasinu Pragmatic Live;
 • Proveďte vklad a získejte uvítací bonus;
 • Přejděte do lobby "Casino Live";
 • Spusťte software Boom City.

Týmy herni-automaty-zdarma každý den prohledávají web a hledají nejlepší kasina na trhu. Než začnete hrát Boom City, věnujte čas pečlivému výběru svého provozovatele! To vám umožní využít štědré bonusy, ale také být v naprostém bezpečí a najít všechny tituly Pragmatic Play.

Herní deska Boom City

Po spuštění hry Boom City vidíte, že hosteska stojí před herní deskou. Na tuto hrací plochu budete muset umístit své sázky. Tvoří ji 6x6 políček (36 políček), která budou hrát v průběhu vaší hry zásadní roli. Především musíte pochopit složení hrací plochy.

🎮 Složení hrací desky Boom City :

 • Symbol x1: 12 až 13 políček ;
 • Symbol x2: 9 až 11 políček ;
 • Symbol x5: 4 až 6 políček;
 • Kostková bitva: 1 až 2 políčka;
 • Kapka štěstí: 1 až 2 políčka;
 • Boom or Bust: 0 až 1 políčko;
 • PowerUp: 3 políčka;
 • Červený kříž: v závislosti na počtu zbývajících políček.

Jak vidíte, cílem hry je vsadit na jeden ze 6 symbolů. Některé z nich vám jednoduše umožní vynásobit sázku určitým koeficientem, zatímco jiné spouštějí bonusové režimy vyvinuté společností Pragmatic Live. K potenciálním výhrám a různým bonusům Boom City Live se samozřejmě vrátíme ve zbytku tohoto článku.

Uzavření sázky na Boom City

V závislosti na tom, o jaký automat máte na Boom City Live zájem, můžete uzavřít určitý počet sázek. Pragmatic umožňuje hráčům uzavřít několik sázek na jednu hru, ale žádá vás, abyste nikdy nepřekročili celkovou sázku 3 000 €. Před sebou máte možnost vsadit své peníze na 6 různých symbolů.

💰 Možné sázky:

 • Sázka na x1: od 0,10 € do 1 000 € ;
 • Sázka na x2: od 0,10 € do 1 000 €;
 • Sázka na x5: od 0,10 € do 500 € ;
 • Sázka Lucky Drop: od 0,10 € do 200 € ;
 • Sázka na Boom or Bust: od 0,10 € do 100 €.

Jak vidíte, limity sázek na Boom City se snižují podle velikosti symbolů. Nebojte se, je to naprosto normální: například funkce Boom or Bust je mnohem zajímavější a vzácnější než symbol x1! Před zahájením nové hry si tedy musíte vsadit žetony nebo nastavit automatický režim. Vždy si zkontrolujte, zda jste neudělali chybu!

Spuštění hry

Nyní jste připraveni zúčastnit se prvního losování Boom City Live. Vaše sázka je nastavena a stačí jen počkat několik sekund mezi jednotlivými relacemi. Nyní vidíte nové rozložení herního plánu s novými symboly a novými prohrávajícími políčky. Nyní je čas vytáhnout dvě kostky, které určí pozici vybraného čtverce.

Dva mechanické systémy zatřesou oběma kostkami současně a náhodně se zastaví. Kostka vlevo určuje řadu (horizontální), zatímco kostka vpravo určuje sloupec (vertikální). Jakmile dojde k losování, jste okamžitě uvedeni do hry Boom City Live.

Možné scénáře

Ve hře Boom City Live je po vyložení kostek několik možných scénářů. Vzhledem k tomu, že na hrací ploše je 36 políček a celkem 8 symbolů, můžete si představit, že hra má několik speciálních funkcí. Ne nadarmo se jí říká herní show! Vysvětlíme vám všechny možnosti.

 • ➡️ symboly x1, x2, x5: vaše sázka se okamžitě vynásobí uvedeným koeficientem;
 • ➡️ symboly červeného kříže: celá vaše sázka propadá;
 • ➡️ Bonusové symboly: hra pokračuje a potenciál města Boom City je mnohem větší.

Je jasné, že v této živé hře máte možnost jednoduše získat zpět peníze, vyhrát pevný násobek, prohrát vše nebo se vydat na bonusy a vyhrát až 2500násobek své počáteční sázky. Možné scénáře relace Boom City Live jsou docela zajímavé!

Boom City bonusy

Jak jste již uhodli, společnost Pragmatic Live zavedla bonusy Boom City Live, které hru zpestřují. Nyní bychom vám rádi představili tři bonusové režimy a režim boost, které se nacházejí na hrací ploše Boom City.

Kostková bitva 

Na políčko Dice Battle můžete vsadit od 0,10 € do 200 €. Pokud vám během losování v Boom City Live padne tento symbol, máte šanci vyhrát až 500x. Princip je jednoduchý: zapojíte se do kostkové bitvy a musíte si vybrat, na které straně stojíte: na levé nebo na pravé.

Hra Kostková bitva začíná s oběma kostkami v hodnotě x1. Třemi tahy se zvýší hodnota násobitele levé a pravé kostky. Pokud například padne na levé kostce 6, její násobitel se zvýší o x6. Po dokončení tahů ve hře Dice Battle se vítězné straně zdvojnásobí její koeficient nebo se jí přičte násobitel druhé strany!

Abyste v bonusovém režimu Dice Battle vyhráli, musíte být samozřejmě na straně vítězného týmu! Druhá strana ztrácí celý svůj vklad a nemůže využít násobitele dosaženého během relace.

Lucky Drop

Na políčko Lucky Drop můžete také vsadit od 0,10 € do 200 €. Pokud se vám díky dobré kombinaci kostek podaří vytáhnout symbol, můžete mít příležitost vyhrát až 500násobek své sázky. Princip je zcela odlišný od prvního bonusu. Tentokrát vás čekají různá kola s násobiteli, které se vztahují na každé číslo od 1 do 6. Na začátku hry si vyberete číslo a doufáte, že během tří hodů padne co nejvícekrát.

Jakmile padne číslo, které jste si předtím vybrali v bonusové hře Lucky Drop, vystoupáte na věž s násobiteli pro toto číslo. Pokud například vsadíte na 4, vaše výhra může při prvním hodu na 4 stoupnout z x5 na x15, při druhém na x15 až x30, při třetím na x30 až x70 a při čtvrtém na x70 až x500! Pokud se vám někdy podaří dosáhnout nejvyššího násobitele, hra končí, protože jste dosáhli jackpotu.

Boom or Bust 

Na políčko Boom or Bust můžete také vsadit od 0,10 € do 100 €. Pokud budete mít štěstí a padne na něj během vaší relace, máte šanci trefit jackpot Boom City Live ve výši x20 000! Tento bonusový režim funguje jako jakási těžební hra. Musíte používat kostky k postupu přes různé úrovně, aniž byste byli příliš chamtiví. Čím výše se ve hře dostanete, tím většímu riziku se vystavíte a tím více peněz můžete vyhrát. Tento bonusový režim se hraje pouze s jednou kostkou (tou vlevo).

Na začátku hry určíte minimální výhru první úrovní. Pokračováním na druhé úrovni se vystavujete riziku! Násobitele umístěné na číslech jsou vyšší, ale jeden nebo více červených křížků vám může hru prohrát. Zelená šipka vám také může umožnit postoupit do další úrovně a získat větší násobitele. Ve hře Boom or Bust můžete kdykoli přestat! Jen nebuďte příliš chamtiví.

PowerUp 

Jak brzy uvidíte, na herní desce Boom City Live se objeví také políčko PowerUp. Tento symbol ve skutečnosti není bonusem, protože na něj nemůžete vsadit. Je to však posílení, které vás může zajímat! Je zřejmé, že pokaždé, když na tomto políčku padnete, může se hodnota určitých políček na hrací ploše náhodně zvýšit od x2 do x5.

Poté, co využijete navýšení, se kostky znovu hodí, než padne výherní nebo ztrátový symbol. Pokud například využijete x5 těsně před hodem kostky Battle, zvýší se maximální zisk z x500 na x2 500! Jinými slovy, potenciál je touto funkcí zcela posílen. Tento symbol je ovšem poměrně obtížné trefit. Na hrací ploše Boom City Live se objevuje pouze třikrát.

Zjistěte, kolik můžete vyhrát ve hře Boom City

Chcete vědět, kolik můžete vyhrát v Boom City Live? Specialisté na herni-automaty-zdarma pro vás shromáždili všechny informace, které jsou pro vás nejdůležitější. Objevte nyní potenciál tohoto nového výtvoru od Pragmatic Play.

💰 Výhry na Boom City:

RTP 96.27 %
Volatilita Haute
Maximální násobitel x2 500
Maximální výhra 500 000 €

Viděli jsme, že společnost Pragmatic Play použila maximální výplatu 500 000 €. Přesto je potenciál o něco vyšší. Při maximální sázce 1 000 € na některých hracích automatech můžete skutečně dosáhnout jackpotu 500 000 € s pouhou sázkou 200 €. Tento kolosální potenciál vás nesmírně osloví! Dává totiž šanci všem různým hráčským profilům.

Tipy odborníků pro hraní Boom City Live

Několikahodinovým hraním této živé hry se nám podařilo vyvinout několik technik, které zvyšují naše šance na výhru. Přečtěte si strategie pro hru Boom City Live od našich odborníků!

Sázení na bonusy Boom City

Jak vidíte, největší potenciál hry Boom City Live spočívá v bonusových symbolech Dice Battle, Lucky Drop a Boom or Bust. Pokud chcete mít šanci vyhrát jackpot x20 000, doporučujeme vám při každé hře vsadit na tyto symboly minimální částku. Pokud byste například chtěli vsadit 10 €, umístěte na každé z těchto polí alespoň 20 % své sázky. To znamená 2 € na Dice Battle, 2 € na Lucky Drop, 2 € na Boom or Bust a 4 € umístěte jinam. Celková výše vaší sázky samozřejmě nesmí přesáhnout 5 % vašeho celkového vkladu.

Zaměřte se na násobitel x5

Dobrou strategií ve hře Boom City Live je využívat známý násobitel x5, který vám pomůže nahromadit výhry. Na herní ploše najdete 4 až 6 symbolů x5, což vám dává 11,11 % až 16,66 % šanci na výhru. Správným řízením sázek (maximálně 5 % z vašeho banku) můžete doufat, že se vám bude dařit a odejdete od hry Boom City Live s pěknou sumou. Doporučujeme vám sledovat hry a počkat alespoň 4-5 sezení bez padnutí x5. I když se s každým hodem kurz vynuluje, pomůže to přerušit efekt variance! Neváhejte a vyzkoušejte tuto techniku, abyste se pokusili vyhrát v Boom City.

Buďte zodpovědní

Jak vidíte z vlastností hry Boom City Live, volatilita je poměrně vysoká a RTP činí 96,27 %. Stejně jako všechny živé hry na trhu lze i tento titul hrát pouze o skutečné peníze. Bohužel neexistuje absolutně žádná technika, která by vám zajistila výhru! V herni-automaty bychom vás proto chtěli vyzvat, abyste hráli zodpovědně a investovali pouze takové peníze, které jste schopni prohrát. Hraní by vždy mělo být zábavou a pobavením a v žádném případě by se Boom City Live nemělo stát skutečnou prací nebo skutečným platem. Štěstí se může dostavit, ale neměli byste se na něj spoléhat, abyste se bavili.

Recenze hry Boom City: velmi originální live hra s kostkami

Jako obvykle bychom vám na závěr našeho článku rádi řekli, co si myslíme o hře Boom City Live. Tým herni-automaty se při objevování této kostkové hry, kterou v roce 2022 uvedla na trh společnost Pragmatic Play, skvěle bavil! Po několika sezeních a technické analýze titulu vám nyní můžeme říct více.

V první řadě je koncept hry poměrně originální. Na herní ploše se nachází několik typů klasických symbolů a bonusových symbolů. Líbí se nám, že rozhodnutí se dělají pomocí kostek! Společnost Pragmatic Play pokračuje v revoluci na tomto poli díky novým funkcím a herním režimům: Dice Battle, Lucky Drop, Boom or Bust a PowerUp. Všechny tyto možnosti jsou dechberoucí a nabízejí velký potenciál pro různá sezení.

Výherní potenciál ve hře Boom City Live více než splňuje naše očekávání. U her se mohou skvěle bavit naprosto všechny profily hráčů, přičemž sázky se pohybují od 0,10 € do 3 000 €. Díky řadě bonusů můžete trefit až 20 000násobek své sázky a využít jackpotu 500 000 € s pouhými 25 € sázky. Díky tomuto rozhodnutí společnosti Pragmatic Live mají všichni hráči šanci odejít s velkou výhrou. Dokonce i sázka ve výši 2 € vám může přinést 5 000 €.

Podle našeho názoru je Boom City Live jednou z nejlepších živých her široko daleko. Je k dispozici ve velkém počtu partnerských kasin Pragmatic Play, takže byste neměli mít problém ji najít. Samozřejmě musíte mít stále na paměti, že se jedná o hazardní hru a je třeba respektovat zodpovědné hraní! Především si však hru užijte.

avatar-logo

Jan Pokorný - Jan Pokorný: Content writer pro Herni-automaty-zdarma.cz

Naposledy upraveno dne : 6. září 2023

Jan Pokorný se narodil v Brně. Vystudoval žurnalistiku na Karlově univerzitě v Praze. Svoji kariéru zahájil již za dob studií, kdy pravidelně přispíval do studentských časopisů a poté zahájil stáž v Economii. Jan měl vždy blízko k počítačovým hrám a bavilo ho tvořit content pro různé herní weby. Po čase se začal zajímat také o esporty a igaming a rozšířil tak své portfolio i o tyto témata. Pokud má někdo v malíčku veškerý přehled ze světa igamingu a počítačových her, je to práve Jan. V současnosti pracuje jako náš hlavní content writer na herni-automaty-zdarma.cz a patří mezi nepostradatelné členy našeho týmu!

Zanechat komentář
Jste připraveni hrát Boom City Live o skutečné peníze?

Zde je náš nejlepší výběr online kasin, kde můžete hrát Boom City Live o skutečné peníze a vyhrát balík peněz!

logo MyStake

MyStake

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

1 000 €

Wager

X30

Min. sázka

20 €

Nové kasino170% bonus za vklad v bitcoinechExkluzivní hry
logo Casinozer

Casinozer

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

500 €

Wager

Ne

Min. sázka

20 €

Přijímá cryptoExkluzivní hry
logo Betify

Betify

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

1 000 €

Wager

Ne

Min. sázka

20 €

logo Boom City Live

Boom City Live

Pragmatic Play

Hrajte další hry od stejného poskytovatele Pragmatic Play
Demon Pots
96.01% RTPVysoká volatilita
Twilight Princess
96.08% RTPVysoká volatilita
Gravity Bonanza
96.09% RTPVysoká volatilita