logo Funky Time

Funky Time

Evolution Gaming

🎰 Datum vydání9. květen 2023
🤖 PoskytovatelEvolution Gaming
💰 Minimální sázka1 €
💸 Maximální sázka100 €
Max. multiplikátor 1500 x
💎 Volatilitou Střední
📈 RTP 97.00%

Funky Time Live

Funky Time, který bude představen na londýnském veletrhu ICE začátkem roku 2023, je nová live hra, kterou si můžete opravdu užít. V tomto článku vám chceme ukázat sílu tohoto nového výtvoru a všechny možnosti, které se vám spuštěním tohoto titulu v partnerském online kasinu Evolution Gaming otevírají!

Funky Time Live: koncept hry

S plánovaným uvedením na herní trh v květnu 2023 překvapí společnost Evolution Gaming všechny své uživatele novým výtvorem Funky Time! Pokud se vám líbila hra Crazy Time, zamilujete si i toto nedávno představené mistrovské dílo.

Vesmír je jasně definován, jak už název napovídá, ocitnete se v 70. letech minulého století v éře disca. Přímá hra od největšího světového dodavatele vychází ze stejného konceptu jako její předchůdce Crazy Time. Čeká vás bláznivé kolo štěstí, založené na technologii Digiwheel, kterou vydavatel získal v roce 2021, s hostitelem nebo hosteskou, kteří jsou pro tuto příležitost převlečeni za Disco party. Parádní titul!

Společnost Evolution Gaming nikdy nedělá to, co obvykle, a ráda porušuje stereotypy herního světa. Funky Time dokonale reprezentuje evoluci tohoto kvalitního studia, přičemž uvnitř tohoto kola štěstí jsou obsažena nová bonusová kola. Jsme si jisti, že si novou live hru Funky Time užijete díky její špičkové technologii a pohlcujícímu světu.

Vřele doporučujeme vyzkoušet tuto hru od Evolution Gaming, která v nadcházejících týdnech určitě obrátí hráče na plné pecky. Pokud se v herních pořadech nevyznáte, Funky Time je ideální příležitostí, jak začít.

Hraní Funky Time od Evolution Gaming

Abyste mohli začít hrát Funky Time, musíte o hře pochopit vše! Abychom vám pomohli na vaší nové diskotékové cestě, rádi bychom vás seznámili se všemi kroky, které se týkají hraní hry Funky Time od Evolution Gaming.

Spuštění hry Funky Time Live

Samozřejmě musíte začít úplně od začátku: spusťte hru Funky Time! Chcete-li to udělat, zabere to jen pár minut, a to i v případě, že jste se ještě v kasinu Evolution Gaming nezaregistrovali.

📌 Spusťte hru Funky Time:

 • Zaregistrujte se v online kasinu ve spolupráci s Evolution Gaming;
 • Proveďte první vklad a získejte uvítací bonus;
 • Proveďte první vklad a získejte uvítací bonus;
 • 🕺 Klikněte na hru "Funky Time" od Evolution Gaming.

Nebudete mít velký problém najít kasino, které nabízí novou televizní hru Funky Time. Jejím tvůrcem totiž není nikdo jiný než nejslavnější studio ve světě Gaming! To je zastoupeno na většině nejlepších platforem na trhu, které vám umožní získat zajímavé bonusy a hrát na moderních rozhraních.

Uzavření sázky na Funky Time

Když na Funky Time narazíte na kolo štěstí, do další hry se můžete zapojit až po podání sázky. Titul vám umožňuje umístit žetony v rozmezí od 0,10 do 500 € na 17 různých možností a vsadit od 0,10 do 1.000 € na jednu hru. Dostatečně široká škála, aby vyhovovala všem hráčským profilům.

🎡 Různé možné sázky:

 • Číslo 1: vyhrát jedenkrát svou sázku ;
 • Písmena P-L-A-Y: chcete-li vyhrát 25násobek své sázky;
 • Písmena F-U-N-K: k výhře 25násobku vaší sázky;
 • Písmena T-I-M-E : výhra 25násobku vaší sázky;
 • BAR Bonus: pro spuštění tohoto bonusového kola;
 • DISCO Bonus: pro spuštění tohoto bonusového kola;
 • STAYIN'ALIVE Bonus: pro spuštění tohoto bonusového kola;
 • VIP DISCO Bonus: pro spuštění tohoto bonusového kola.

Ať už si vyberete jakoukoli možnost, vaše hra skutečně začíná až poté, co umístíte své žetony na různé možné hrací automaty. Jakmile tak učiníte, hra se spustí a krupiér roztočí kolo Funky Time! Zbytek je na náhodě, v závislosti na losování se může spustit několik funkcí, představu získáte čtením dále.

Spuštění bonusové hry BAR

Pokud jste předtím vsadili na bonus BAR a ten padne, spustí se! Upozorňujeme, že ze 64 segmentů kola Funky Time obsahuje bonus BAR pouze šest slotů. Robot před vás postaví tři sklenice a vy si musíte vybrat jednu z nich:

 • 🔵 Modrá sklenice: s přidruženým násobitelem;
 • 🟡 Žlutá sklenice: s přidruženým násobitelem;
 • 🟣 Fialová sklenice: s přidruženým násobitelem.

Když si vyberete sklenici, robot se postará o její servírování tak, že na ni umístí spinner jako skutečný barman. Současně se na hlavě robota otáčí kolečko násobiče, které se po vašem výběru zastaví. Násobitel jako x2, x4 nebo x5 zvyšuje hodnotu nápoje, který si vyberete! Docela zajímavé, pokud jste si na něj vsadili.

Spuštění bonusu STAYIN' ALIVE

Jedná se o nejvzácnější bonus na kole Funky Time, ale také o nejvděčnější. Jako poctu slavné disco písni "Stayin' Alive" od skupiny Bee Gees umístila společnost Evolution Gaming na 64 segmentů představujících toto bonusové kolo dva segmenty.

Opět si můžete vybrat mezi třemi míčky (zeleným, fialovým nebo oranžovým). Na začátku bonusového kola Stayin' Alive získáte 4 zlaté disky, které ve skutečnosti představují životy. Tažením kuliček se přidávají násobiče nebo ubírají životy. V závislosti na různých výsledcích můžete získat násobitel až x2 000.

Při losování kuliček se musíte vyhýbat černým kuličkám, protože právě ty způsobují ztrátu životů a mohou bonusové kolo zastavit! Pokud však padnou kuličky vaší barvy, váš násobitel se postupně zvyšuje. Docela povedený herní režim s velmi chytlavým soundtrackem.

Spuštění bonusu DISCO

Tentokrát je to tanec, který se v bonusové hře Disco dostává do popředí. Vzhledem k tomu, že toto bonusové kolo představují pouze 3 segmenty ze 64 segmentů ve hře Funky Time, je šance na jeho získání poměrně malá, ale potenciál je docela velký. Je jasné, že se na bonusu Disco účastníte jakéhosi Twisteru!

Virtuální tanečnice stojí uprostřed parketu, spustí se hudba. Kolem něj se objevují různé násobiče. Kolo v pozadí jednoduše rozhoduje o směru tanečníka, který pak na své cestě sbírá násobitele. Bonusové kolo Disco končí, když tanečník opustí taneční parket. Kolem postavy z diskotéky se nacházejí bonusové násobitele x2, x20, x100 a mnoho dalších. Potenciál je velmi zajímavý.

Spuštění bonusu VIP DISCO

Společnost Evolution Gaming to s bonusem VIP Disco opět dokázala. Jedná se o naprosto stejný princip jako u prvního klasického disco bonusu, ale s mnohem vyšším výherním potenciálem. Buďte však opatrní, protože toto bonusové kolo VIP Disco spustí pouze jeden segment z 64. To znamená, že šance jsou malé, ale pokud se trefíte, máte zaručenou výhru.

Tentokrát je tanečnice obklopena zcela posílenými násobiteli! Najdete zde násobitele jako x1 500, x500, x250, x50 a dokonce i fialová pole, která zdvojnásobí váš nasbíraný součet. Je jasné, že právě sázkou na toto bonusové kolo VIP disco můžete dosáhnout největších výher.

Šance na výhru ve hře Funky Time

Stejně jako u všech živých her ve stylu kola štěstí si i u Funky Time samozřejmě můžete prohlédnout kurzy jednotlivých sázek. Vzhledem k 64 segmentům, které tvoří disko kolo, a 17 různým možným sázkám vám zde chceme předložit tabulku kurzů. Ta by vám měla vnést trochu přehledu.

🕺 Pravděpodobnost výhry :

Pravděpodobnosti možnosti sázky Pravděpodobnost
Číslo 43.75 %
Písmena 37.50 %
Bar Bonus 9.38 %
Disco Bonus 4.68 %
Stayin’Alive Bonus 3.13 %
VIP Disco Bonus 1.56 %

Před podáním sázky byste rozhodně měli zvážit kurz na výhru ve hře Funky Time! Ty se vypočítají jednoduše tak, že se spočítá počet segmentů udělených za každou výhru a počet segmentů celkem. Jak vidíte, bonus VIP Disco není nejlépe vypláceným bonusem na Funky Time Live jen tak pro nic za nic.

Objevte potenciální výplaty ve Funky Time

Se společností Evolution Gaming se jistě seznamujete. Tento světoznámý vydavatel neustále vyvíjí živé hry s velkým potenciálem. Rádi bychom vám odhalili možné výplaty v novém výtvoru Funky Time. Pojďme se do toho pustit!

💰 Výplaty ve hře Funky Time:

RTP n/a
Volatilita n/a
Maximální výhra x1 500

Potenciál hry Funky Time Live je docela působivý. Když víte, že na automatu můžete vsadit až 500 €, můžete tedy při získání bonusu VIP Disco a trefení nejvyšších násobitelů vyhrát až 750 000 €. Společnost Evolution Gaming se opět zhostila svého úkolu.

Funky Time Live: Tipy odborníků, jak vyhrát peníze

Jako obvykle vám chceme poskytnout všechny klíče k tomu, jak hrát Funky Time Live co nejlépe. V této části vám dáme několik tipů od odborníků, jak maximalizovat své šance na výhru v novém titulu od Evolution Gaming.

Vsaďte si na VIP Disco minimálně

Vzhledem k tomu, že šance na získání tohoto vysoce výherního bonusového kola je pouze 1,56 ku 100, doporučujeme na každou hru VIP Disco vsadit malou částku. Díky tomu jednoduše využijete plný potenciál hry Funky Time a nikdy si nenecháte ujít příležitost zatančit si na tanečním parketu s násobiteli až 1500x. Jediná hra VIP Disco vám může nabídnout neuvěřitelné výhry, takže na ni můžete rovnou pokaždé vsadit malou sázku.

Sázejte na všechna písmena ve slově

Myslíte si, že kolo Funky Time přistane na červené části "PLAY", ale nejste si jisti, které písmeno vybrat? Doporučujeme vám rozdělit sázku na 4 části a umístit žetony na každé písmeno daného slova. Tímto postupem získáte záruku 25násobku své sázky, pokud se kolo někdy zastaví v červené části "PLAY". Žádná frustrace z toho, že vám chybí jedno písmeno!

Nastavte si rozpočet

Stejně jako u všech živých her nemůžete hrát Funky Time zadarmo. To znamená, že nemáte možnost si hru vyzkoušet a jste nuceni přímo riskovat. Ještě než začnete Funky Time Live hrát, doporučujeme vám stanovit si rozpočet na hru. Rozhodně musíte být schopni tyto peníze prohrát a být schopni se svého rozpočtu držet, ať se děje cokoli! Zodpovědné hraní je prioritou.

Funky Time: náš závěr ke hře

Poté, co jsme objevili potenciál tohoto výtvoru spuštěného v květnu 2023, bychom vám rádi sdělili náš názor na Funky Time od společnosti Evolution Gaming.

Upřímně řečeno, studia Evolution Gaming nás nikdy nepřestanou překvapovat! Po uvedení mnoha her Wheel of Fortune poháněných technologií Digiwheel to provozovatel opět dokázal s hrou Funky Time Live. Tentokrát se disco vesmír 70. let, zvuková atmosféra a různé herní režimy opravdu povedly a hráče opravdu přenesou.

Potenciál hry je obrovský, pokud se spustí bonus VIP Disco a tanečník udělá ty správné pohyby, můžete získat až x1 500 Kč. Kolo se neskládá jen z klasických symbolů, ale z mnoha možností a bonusových kol: Bar, Stayin' Alive, Disco, VIP Disco a písmen, které jdou přímo do x25! Je zřejmé, že se hráči u tohoto nového výtvoru dobře pobaví, to je jisté.

Náš názor na Funky Time je vynikající. Je to živá hra, která potvrzuje skvělou práci Evolution Gaming za posledních několik let. Jsme si jisti, že se v následujících týdnech dostane na titulní stránky novin.

Často kladené otázky o Funky Time

Bohužel není možné hrát Funky Time v demo režimu.

Minimální a maximální sázky jsou 1 € a 100 €.

Ano, hru je možné hrát na mobilním telefonu či tabletu.

avatar-logo

Jan Pokorný - Content writer pro herni-automaty-zdarma.cz

Naposledy upraveno dne : 12. květen 2023

Jan Pokorný se narodil v Brně. Vystudoval žurnalistiku na Karlově univerzitě v Praze. Svoji kariéru zahájil již za dob studií, kdy pravidelně přispíval do studentských časopisů a poté zahájil stáž v Economii. Jan měl vždy blízko k počítačovým hrám a bavilo ho tvořit content pro různé herní weby. Po čase se začal zajímat také o esporty a igaming a rozšířil tak své portfolio i o tyto témata. Pokud má někdo v malíčku veškerý přehled ze světa igamingu a počítačových her, je to práve Jan. V současnosti pracuje jako náš hlavní content writer na herni-automaty-zdarma.cz a patří mezi nepostradatelné členy našeho týmu!

Zanechat komentář
Jste připraveni hrát Funky Time o skutečné peníze?

Zde je náš nejlepší výběr online kasin, kde můžete hrát Funky Time o skutečné peníze a vyhrát balík peněz!

logo Casinozer

Casinozer

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

500 €

Wager

Ne

Min. záloha

20 €

Přijímá cryptoExkluzivní hry
logo MyStake

MyStake

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

1 000 €

Wager

X30

Min. záloha

20 €

Nové kasino170% bonus za vklad v bitcoinechExkluzivní hry
logo Stake

Stake

Informace

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Bonus

+100%

Max. Bonus

1 000 €

Wager

X30

Min. záloha

10 €

100% CryptoČetné propagační akceExkluzivní hry
logo Funky Time

Funky Time

Evolution Gaming

Hrajte další hry od stejného poskytovatele Evolution Gaming
Golden Wealth Baccarat
98.95% RTPŽivě
Blesková Ruleta
97.3% RTPŽivě
Dead or Alive Saloon
97.02% RTPŽivě
Gold bar Roulette
97.3% RTPŽivě