Gold Party

VÍTEJTE BONUS
logo MyStake

1 000 €

-

Aktivovat můj bonusicon Bonus
VÍTEJTE BONUS
logo Apollo games

5 000 Kč

+100 Roztočení zdarma

Aktivovat můj bonusicon Bonus
VÍTEJTE BONUS
logo Forbes Casino

25 000 Kč

+50 Roztočení zdarma

Aktivovat můj bonusicon Bonus

Recenze Gold Party

Hledáte bezplatný automat zdarma který nabízí spoustu vzrušení? Pak už nehledejte nic jiného než Gold Party od Pragmatic Play. Tento vzrušující výherní automat s 5-válci a 3-výherními řadami nabízí působivý maximální násobitel 5163x, což znamená, že pokud trefíte jackpot, můžete získat výplatu 16 134 375 Kč (maximální sázka 3 125 Kč) která Vám může změnit život!

RTP ve výši 96.50% je také velmi štědré, takže při hře Gold Party můžete vždy očekávat dobrou návratnost investice. A to díky zábavné a živé grafice na téma (Sv. Patrick).

Hrajte zdarma a bez stahování na výherním automatu Gold Party který Vás jistě zabaví na dlouhé hodiny!

Těšte se s jeho bonusem Free Spins (roztočeními zdarma), s jeho volatilitou vysoký.

Proč si ještě dnes neroztočit Gold Party a nezjistit, zda můžete odejít s jackpotem? Můžete se stát dalším vítězem!

Tento výherní automat ze studia Pragmatic Play byl celosvětově vydán dne čtvrtek 20 leden 2022.

Hrajte zdarma na Gold Party

Hledáte nejlepší webové stránky s hrami zdarma? Nehledejte nic jiného než herni-automaty-zdarma.cz! Tato úžasná stránka nabízí uživatelům možnost zahrát si zdarma výherní automat Gold Party bez nutnosti registrace nebo vkladu. Tak se pohodlně usaďte, uvolněte se a bavte!

Tým herni-automaty-zdarma.cz pečlivě vybral nejlepší česká online kasina která uvádí na svých stránkách, takže si můžete být jistí, že hrajete jen ty nejkvalitnější výherní automaty. nebudete zklamáni!

Gold Party je novinka společnosti Pragmatic Play, která nabízí 5 válců a 25 výherních řad a umožňuje vám využít pověstné irské štěstí. Zdá se, že skřítci jsou nekonečným zdrojem nápadů pro automaty s irskou tematikou a vždy vypadají roztomile a rozkošně. Navštivte Smaragdový ostrov ještě jednou a podívejte se, co se skrývá na druhém konci duhy, v kterémkoli kasinu Pragmatic Play naostro nebo zde pro zábavu.

Jak hrát výherní automat Gold Party

Nastavte si sázky a pojďte se znovu ponořit do keltské kultury a mytologie.

  • Stisknutím tlačítek +/- se vám zobrazí panel losování, který vám pomůže manipulovat s vašimi sázkami zvýšením nebo snížením buď celkové sázky, nebo hodnoty mince a sázky zvlášť.
  • Stisknutím tlačítka Roztočit uvedete válce do pohybu.
  • Funkce Autoplay otevře panel, který vám umožní zvolit počet automatických roztočení a také to, zda a kdy je chcete ukončit.
  • Funkce Buy ReSpins je vaší zkratkou do bonusové funkce pro kompenzaci, místo abyste čekali na běžné spuštění.

Funkce výherního automatu

Strom života je váš symbol Wild, který může nahradit všechny ostatní symboly ve hře a pomoci vám vytvořit výherní kombinace, s výjimkou symbolu peněz. Symbol Wild se objevuje pouze na válcích 2, 3 a 4 a neobjevuje se v bonusové funkci Money Respin.

Kopírování válců

Během základní hry můžete očekávat, že se objeví plná hromádka symbolů, a pokaždé, když na válci 1 přistane hromádka symbolů s nejvyšší hodnotou, zkopíruje se hromádka a rozmnoží se na jeden nebo více dalších válců, čímž se na těchto válcích nahradí naprosto cokoli, a zvýší se tak vaše šance na výhru.

Money Respin

Nezáleží na tom, zda si vstup do této funkce koupíte, nebo ji spustíte pomocí symbolu 6 Pot of Gold, kterým je symbol Money. Symbol peněz se může objevit na kterémkoli válci, a pokud získáte dvojitý symbol peněz, bude se počítat jako 2 samostatné symboly.

Symbol Peníze získá v bonusové hře Money Respin hodnotu z předem definované sady a bonusová hra se odehrává na 4 mřížkách o velikosti 3x5 a každá z nich odpovídá jednomu ze 4 jackpotů. Běžné symboly zmizí, získáte 8 respinů a v bonusové hře se roztočí pouze symboly Money, Multiplier a Extra Spin. Všechny speciální symboly, které během bonusové hry padnou, se udrží a zůstanou na mřížce, dokud bonusová hra neskončí nebo dokud se nezaplní všechna místa.

Symbol násobitele může mít hodnotu x2, x3, x5, x10 nebo x25 a může být použit na náhodný symbol Peníze z libovolné ze 4 mřížek. Symbol Extra roztočení udělí jedno roztočení navíc, které se přičte k celkovému počtu.

Jackpoty

Pokud zcela zaplníte některou z mřížek, padne velký, hlavní, menší a mini jackpot. Jakmile se tak stane, získáte příslušný jackpot. Mini jackpot je x20 celkové sázky, Minor je x50, Major je x200 a Grand jackpot činí x5000 sázky.

Závěrem

Gold Party má velmi tradiční vzhled s jedním roztomilým skřítkem, který číhá po stranách válců a čeká, až vás pokropí trochou toho pověstného irského štěstí. Celkově je hra jednoduchá a není to nic, co bychom už mnohokrát neviděli. Navzdory vysoké volatilitě, 96,50% RTP a maximálnímu limitu výhry x5163 sázky bychom tento automat stále zařadili do skupiny průměrných, ale to neznamená, že byste mu neměli dát šanci a rozhodnout se sami.

Často kladené otázky o Gold Party

Naše demo verze Gold Party se Vám bude líbit. Můžete si ji zahrát zdarma na našich webových stránkách, aniž byste ji museli stahovat nebo se registrovat. Tak na co ještě čekáte? Klikněte na odkaz v horní části této stránky a začněte hrát ještě dnes!

RTP Gold Party je 96.50%.

Gold Party je výherní automat s 5 válci a 3 výherními řadami. Byl vyvinut společností Pragmatic Play a umožňuje hrát s minimální sázkou 6,25 Kč. Vyhrát můžete až 16 134 375 Kč (maximální sázka 3 125 Kč).

avatar-logo

Jan Pokorný - Content writer pro herni-automaty-zdarma.cz

Naposledy upraveno dne : 20. březen 2023

Jan Pokorný se narodil v Brně. Vystudoval žurnalistiku na Karlově univerzitě v Praze. Svoji kariéru zahájil již za dob studií, kdy pravidelně přispíval do studentských časopisů a poté zahájil stáž v Economii. Jan měl vždy blízko k počítačovým hrám a bavilo ho tvořit content pro různé herní weby. Po čase se začal zajímat také o esporty a igaming a rozšířil tak své portfolio i o tyto témata. Pokud má někdo v malíčku veškerý přehled ze světa igamingu a počítačových her, je to práve Jan. V současnosti pracuje jako náš hlavní content writer na herni-automaty-zdarma.cz a patří mezi nepostradatelné členy našeho týmu!

Zanechat komentář

Informace Gold Party

🎰 Datum vydání20. leden 2022
🤖 PoskytovatelPragmatic Play
💰 Minimální sázka6,25 Kč
💸 Maximální sázka3 125 Kč
Max. multiplikátor 5163 x
🤑 Maximální zisk 16 134 375 Kč
🚨 Válce 5
🔥 Řádky 3
👀 Téma Sv. Patrick
💎 Volatilitou Vysoká
📈 RTP 96.50%

Big Win Gold Party

Podívejte se na video s velkou výhrou na automatu zdarma Gold Party od Pragmatic Play. Toto video vám umožní objevit jeho bonusové roztočení zdarma (Free Spins).

logo Gold Party

Gold Party

Pragmatic Play

Hrajte další hry od stejného poskytovatele Pragmatic Play
The Knight King
96.05% RTPVysoká volatilita
John Hunter and the Book of Tut Respin
96.5% RTPVysoká volatilita
Buffalo King Megaways
96.52% RTPVysoká volatilita
Club Tropicana
96.08% RTPVysoká volatilita